הכל מתחיל באהבת הרכיבה והגעה לאיטליה – המקום בו מתערבבים האהבה לספורט, אופניים וסטייל. השנה 2011 ואנו מגלים מותג חדש ושונה שמשלב איכות, סטייל איטלקי, חדשנות וסל מוצרים כולל לרוכב מכף רגל ועד ראש. בחנו את המוצרים באלפי קילומטרים בארץ ובחו”ל והחלטנו להעיז ולהביא את RH לארץ. ל RH  שיתופי פעולה ושותפויות עם חברות מובילות בעולם, כל אחת בתחומה.עם Polartec המתמחה בבדים קלים, מבודדים, נושמים וחמים. עם Mips בתחום הקסדות , עם Elastic Interface בפדים ו–Allison, חברה אחות, בתחום המשקפיים.

את המשך הסיפור של Pro Passion  נכתוב יחד איתכם רוכבים וטריאתלטים יקרים.

קו מוצרים ייחודי נוסף שתמצאו בחנות הוא של חברת Outwet האיטלקית שנמצאת בחזית הטכנולוגיה העולמית בפיתוח ביגוד בסיס וטרמי הנחשב ל”עור שני” גם בזכות העובדה שהוא משפר ביצועים וגם בזכות הנוחות למשתמש. ל Outwet מגוון מוצרים המותאמים לכל עונות השנה ומזג אוויר קיצוני (גם קור וגם חום) . הבד עשוי מפוליפרופילן עם תפרים שטוחים, אלסטי ,קל ומשאיר את הגוף רענן ויבש לאורך כל הפעילות. בביגוד משתמשים רוכבים בקבוצות רכיבה מקצועניות כגון Cannondale, רוכבי אופנועים ומכוניות מרוץ בנוסף לכוחות הביטחון והמשטרה במספר מדינות באירופה.

ולבסוף, לאור דרישה הולכת וגוברת של לקוחות וקבוצות, התחברנו לחברת Bioracer הבלגית החברה הגדולה והמקצועית ביותר באירופה המתמחה בביגוד לקבוצות.

החנות Pro passion הוקמה מתוך תשוקה למקצוענות, לספורט ולהגשמה עצמית. החיפוש אחר ציוד- ביגוד ואקססוריז שיהיה לא פחות ממושלם, הביא לחיבור על בסיס בלעדי עם מובילי השוק העולמי בתחום ומיועדת למקצוענים ולספורטאים חובבים שיודעים להעריך איכות ועיצוב.

בחנות קטנה ומטריפה הממוקמת במתחם דור אלון שבקיבוץ עינת, מוצגים בגאווה מגוון מוצרים מטובי היצרנים בעולם.

בסמוך לחנות נמצא בית קפה המהווה מקום מפגש לספורטאים לפני ואחרי האימון.

החנות מתוכננת להעניק לכם חווית שירות ומקצועיות אשר תואמת את שאיפתכם להנאה, הישגים וביצועים.

ביגוד קבוצות

קבוצות רכיבה וטריאתלון נזקקות לביגוד אחיד למגוון מקצועות הספורט בהם הן עוסקות.

PRO PASSION בחרה להביא לישראל את מוצרי BIORACER, החברה המובילה באירופה ליצור ביגוד ספורט לקבוצות.

מתוך הבנת צורכי הספורטאים בארץ  ותנאי מזג האוויר השונים מאלו שבאירופה, גובש קו מוצרים המוצע בהתאמה אישית לצורכי חברי הקבוצות.

החומרים מהם עשויים הבגדים הינם גמישים, אלסטיים, נוחים, עמידים במים, יציבים, נושמים ומנדפים והם מפותחים בקפידה תוך שימוש בטכנולוגיות המובילות כיום. מנהרת רוח משמשת את מהנדסי החברה לבחינת האווירודינמיות של המוצרים.

השילוב בין שימוש בחומרים בקדמת הטכנולוגיה לידע ולמקצועיות של החברה תורמים לתוצאה הסופית- קו מוצרים סופר מקצועי, מעוצב על פי מגמות העיצוב והטכנולוגיה המתקדמות ביותר בעולם.

שירות מקצועי, אישי, אמינות ללא פשרות ותשומת לב מרבית לנושא מיתוג הבגדים ושמות נותני החסות מוענקים לקבוצות המובילות בישראל  שבוחרות להצטייד בקולקציית BIORACER.

בין אם אתם קבוצה של חברים שיוצאים לרכיבות משותפות או קבוצה של רוכבים/טריאתלטים מקצועיים, ניתן להתאים לקבוצתכם ביגוד העונה לדרישתכם. את התהליך אפשר להתחיל מההתחלה ממש – מבחירת הלוגו, העיצוב, הצבעים והדגמים ולקבל מוצר סופי – ביגוד איכותי ויפיפה לקבוצה שלימה הכולל ביגוד רכיבה, טריאתלון וריצה ממידות ילדים ועד 6XL למבוגרים. אתם שולחים את העיצוב שלכם, הלוגו, סמלי נותני החסות, בוחרים דגמים, מעדכנים במידות  – ואנו דואגים לכל היתר.. וגם אם עדין לא עיצבתם את הביגוד- נשמח לסייע ולעשות זאת באופן המקצועי ביותר.

עם ביגוד הקבוצות של BIORACER מתקדמים לניצחון.

צילום קבוצתי של רוכבים מבט מתחת
דוגמנית מציגה תלבושת של ביורייסר
About 3