טיפים למכירת ביגוד ספורט באינטרנט

Team 28

החלטתם לפתוח חנות אינטרנטית למכירת בגדי ספורט מקצועיים? מזל טוב!
כל שנותר לכם הוא להיערך בהתאם למהפכת האונליין ולשווק את החנות שלכם בצורה נכונה.
אז איך מתחילים לשווק חנות למכירת בגדי ספורט אונליין?

מנועי חיפוש

כמות החיפושים בגוגל היא אינסופית. בכל יום מתבצעים בארץ מיליוני חיפושים במגוון רחב של ביטויים. כמובן שחלק לא מבוטל מהביטויים האלו קשורים לעולם התוכן של בגדי ספורט מקצועיים. אתם כמובן רוצים להיות שם כאשר מישהו מחפש ביטוי שקשור למכירת בגדי ספורט באינטרנט.

אם תרצו להיות בקדמת הבמה בכל פעם שמישהו מחפש מוצר מהחנות שלכם או ביטוי שקשור, זה מה שאתם צריכים לעשות:

פרסום בגוגל הוא האפשרות הראשונה. תוכלו לקדם בצורה ממומנת את האתר שלכם כך שהוא יהיה בראש תוצאות החיפוש בחלק הממומן שלהן. סוג כזה של קידום נקרא PPC והוא למעשה קידום של האתר שלכם לפי מודל של תשלום לקליק. בכל פעם שמישהו יקליק על התוצאה תצטרכו לשלם לגוגל כסף עבור אותו קליק. ככל שהתחרות תהיה גבוהה יותר, כך תשלמו יותר על הקליק.

קידום אתרים אורגני בגוגל הוא האופציה השנייה שלכם. זה אמנם מצריך מכם הרבה יותר עבודה סזיפית ברמה של תוכן ומאמרים באתר ועוד יותר מכך השגת קישורים מבחוץ שהם למעשה המלצות.

קידום אתרים אורגני מתאים למי שיש לו זמן להכין ולכתוב תכנים לאתר שלו, לבצע מחקרי מילות מפתח ולעסוק בהחלפות קישורים. במידה ואין לכם את הזמן הזה תצטרכו לשכור את שירותי של חברה לקידום אתרים שתעשה זאת עבורכם, שירות זה לא היה זול אבל אין ספק שיוכל לעזור לכם לקדם את האתר במהירות רבה יותר לעמוד הראשון בגוגל.

צרו קשר
Contact Banner

רשתות חברתיות

אומרים שאין טוב ממראה עיניים. קל וחומר שמדובר ברשתות חברתיות ובמכירה של בגדי ספורט באונליין.

הגולשים רוצים לראות את המוצרים העיניים שלהם, לצפות בסרטונים שמסבירים להם על איכות הבגד ועל אפשרויות השימוש בו. הקפידו להעלות עדכונים בעמוד הפייסבוק שלכם באופן קבוע, שתפו את תמונות המוצרים שלכם בפייסבוק ויותר מכך, הסריטו עצמכם מסבירים על המוצרים השונים ועל אופן השימוש בהם. ככל שתהיו פעילים יותר ברשתות החברתיות כך תגדל החשיפה לעסק שלכם.

בהצלחה!