גאדג’טים לאופניים

רכיבה בטוחה על האופניים לא חייבת להיות מביכה

מי שנולד במאות האחרונות יודע בוודאות מה זה אופניים. אך אי אפשר שלא לשים לב שנושא האופניים חזר לאופנה כאשר לשוק האופניים הצטרפו האופניים החשמליים. כעת, נדמה שאי אפשר שלא לראות אותם בכל מקום. בין אם חשמליים ובין אם רגילים.

לאחרונה נכנס חוק האוסר על רכיבה ללא קסדה, דבר המשרת את ביטחונם של רוכבים רבים. אך אם נודה בזה, נושא הקסדה די מביך ואף פעם לא מחמיא במיוחד. לאף פרצוף. וכשהמצב מביך, אנחנו פה בשביל לתקן את זה. הנה מספר גאדג’טים במיוחד לאופניים שלכם, שיקלו את המבוכה ויסיטו את תשומת הלב מהקסדה הישר אליהם.

צופר המשולב עם פנס

משחשבתם כבר על אופניים, אם נבקש מכם לחשוב על צליל ההתראה של האופניים, ישר תזכרו בפעמון הקטן היושב על הכידון ומעניק צליל עדין המבקש סליחה. כיום, הדברים השתכללו והפעמונים של פעם התחלפו בצופרים המתריעים את בואם של הממהרים על האופניים. ומה יותר טוב מצופר המחזיק בתוכו פנס דרך? כך, אתם גם חוסכים בכסף על שני מוצרים וגם חוסכים מקום על הכידון, שאמור להיות פנוי עבור הידיים שלכם בלבד.

מעמד חניה לאופניים

הרבה אנשים נתקלים בבעיית המקום כאשר הדבר מגיע לחניית האופניים. כאשר חלק מאלתרים מקום וקושרים את האופניים שלהם למעקה הבטיחות בבניין או מתפשרים ומעלים אותם לדירה וחוסמים חצי ממנה. הכל כדי שלא יגנבו. בדיוק בשביל זה הומצא המעמד הייחודי לאופניים. זהו מעמד שלמעשה מתחבר לקיר וכשאתם רוצים להניח את האופניים, מה שאתם למעשה צריכים לעשות זה להעמיד את האופניים על הגלגל האחורי ולחבר למתקן. כך אתם חוסכים מקום רב בלי מאמץ בכלל.

תאורת לד ממסגרת

לאופניים, על כל סוגם, קיימות אינספור מנורות ונורות אזהרה. רוכבי אופניים רבים נוטים לרכב בשעות מאוחרות ובאזורים שקשה להבחין בהם מרחוק. עבור זה מותקנות המנורות ומחזירי האור לאופניים. סוג מגניב של גאדג’טים לאופניים הוא מנורות הלד. תאורת הלד עליה אנחנו מדברים היא תאורה היוצרת מסגרת סביב האופניים שלכם ובכך מאפשרת לאנשים להבין בבירור כי רוכב אופניים נוסע עכשיו וממוסגר מכל פגע.

תאורת לד לגלגלים

אם נמשיך בסוג זה של גאדג’טים לאופניים, עוד תאורה שימושית ומגניבה היא התאורה לגלגלים. כיום יש נורות שעם תנועת הגלגל יוצרות צורות, ציורים ומילים מה שמעניק לאופניים עוד פן מדליק. כמו כן, נורות האופניים הללו יכולות להתריע לנהגים בכביש ולהולכי רגל כי אתם מגיעים ואת קצב המהירות שלכם לפי התאורה הקיימת על הגלגלים.

תיקים לאופניים

אם אתם לא אוהבים להיסחב עם תיקים על הגב כשאתם רוכבים על האופניים שלכם, רצוי שתבדקו לגבי תיקים שיישארו תלויים על האופניים שלכם. כך, תוכלו להניח את התיק שלכם לצד האופניים ולנסוע בלי דאגות שמא התיק יפתח במהלך הנסיעה.

אחרי שתנסו את הגאדג’טים הללו, לא רק שתהיו ייחודיים בסגנון האופניים שלכם, גם ישימו לב אליכם הן מהפן המודרני והן מהפן הבטיחותי