ביגוד רכיבה על אופניים

 

רכיבה על אופניים היא ספורט שטח. הרוכבים חשופים להשפעת מזג האוויר ולתהפוכותיהם. בחירה מושכלת של ביגוד וציוד מותאמים לרכיבה היא תנאי לרכיבה מהנה, נוחה ובטיחותית. בחנויות ייעודיות למכירת ביגוד תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת את כל הביגוד והציוד הנדרשים.

לרשותכם מבחר גדול של: חולצות טרמיות מנדפות מכנסי רכיבה (חצי, שלושה רבעים או שלמים), בנדנה, סרט מחמם לאוזניים, קסדה, נעלי רכיבה ייחודיות לרכיבה על אופני שטח, כפפות המחממות את כפות הידיים ומותירות את האצבעות חופשיות לאחוז בכידון ההגה, מעילי רוח וגשם, גופיות ותחתונים צמודים ועוד.

ביגוד רכיבה הוא ביגוד קל, שעשוי באופן המאפשר ניצול מרבי ומיטבי של המוצר שמשקלו קל. ככל שהרכיבה ממושכת יותר ומתבצעת בשטחים קשים יותר, כך, בהתאמה, יש חשיבות רבה לביגוד האיכותי.

לפני שיוצאים לרכיבה רצוי להתייעץ עם רוכבים מנוסים ולקבל מהם מידע, חוות דעת ולקבל מהם עצות על אודות פריטי הלבוש החיוניים הנדרשים ברכיבה. הם ודאי יוכלו לשתף אתכם בניסיון שלהם ולחסוך מכם תהליך של ניסוי וטעייה של ביגוד.

יצרניות מובילות של ביגוד המיועד לרוכבים על אופניים מייצרים בגדים שמוטמעת בהם טכנולוגיה מתקדמת והם תוצאה של מחקרים בתחום הגוף, האווירודינמיקה ומזג האוויר כך שהלבוש נותן מענה הולם לצרכים של הגוף המצוי במאמץ מתמשך.

מי מכם שמתכננים לרכוב על אופניים בקביעות ובתדירות גבוהה ייטיבו לעשות אם יצטיידו מבעוד מועד בכל פריטי הלבוש וציוד העזר הנלווה שיקל עליכם את הרכיבה, יגן עליכם במהלכה ויבטיח לכם חוויה מתמשכת.

ביגוד רכיבה על אופניים מוצע על ידי חברות בעלות מוניטין בתחום. המבחר גדול ולכן אין הכרח לקנות את הביגוד היקר ביותר. רצוי גם לרכוש סטים אחדים כך שתמיד יהיה נגיש וזמין לכם ביגוד נקי.

רכיבה על אופניים היא ספורט מהנה ובריא. חשוב לשמור על כללי הבטיחות, להישמר בעת נסיעה בשולי כבישים (עדיף לרכוב בשבילי אופניים ייעודיים, המצויים בשטח השיפוט של רשויות ומועצות מקומיות רבות שראשיהן מבינים את חשיבות הנושא) ובכך לשלב את המהנה עם המועיל. ביגוד מותאם לרכיבה על אופניים יפחית ממשקל הגוף הכולל, ימנע היתכנות של היתפסות מכנסי בד רחבים בגלגלי האופניים ובכך יבטיח רכיבה רציפה, חלקה ובטיחותית.

אתרים בהם מוצע מבחר ביגוד לרכיבה על אופניים יקל עליכם את הרכישה ויחסוך לכם זמן וכסף. תוכלו לבחון כל אחד מפריטי הביגוד, לבחור צבעים, גדלים, מידות, ותוך כדי הגלישה והחיפוש תוכלו לגלות ציוד ואביזרי עזר נוספים.

Team 6
Team 6
setTimeout(function(){ }, 3000);